
Підсилювач звуку Wuzhi TPA3116D2 ZK-502D Bluetooth 5.0 Hi-Fi Чорний
Продавець: Big Lavka
944,25 ₴1 259 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1010-632-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Підсилювач звуку Wuzhi TPA3116D2 ZK-502D Bluetooth 5.0 Hi-Fi Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Wuzhi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 140 г |
| Входы | USB |
| Высота | 22 мм |
| Выходы | На наушники |
| Глубина | 77 мм |
| Длина | 80 мм |
| Количество каналов | 2 |
| Номинальная мощность | 50 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Усилитель мощности |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна2025-03-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


