
Підвісна світлодіодна лампа 55 см на акумуляторі з годинником Біла 5 рівнів яскравості
Продавець: Velotrend
720 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 17017/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Підвісна світлодіодна лампа 55 см на акумуляторі з годинником Біла 5 рівнів яскравості». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Длина | 550 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Многоцветная подсветка | Нет |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 11 |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Кнопки |
| Форма светильника | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Тип | Настольная лампа |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-01-25
Дуже гарна лампа за свої гроші
2026-01-18
Лампа просто супер. Відгук пишу після постійного використання більше тижня. Довго і яскраво світить. Ще й час показує. При нинішніх умовах це саме те що треба. Дякую продавцю і Prom.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-14
Не встиг через службу забрати
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-11
Супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-03
2025-11-25
Товар був у наявності то
2025-11-23
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності