
Підвісний гамак планкою 190х80 см Червоний HP227
Продавець: HappyHouse
225 ₴281,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 190X80CMGMKC3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підвісний гамак планкою 190х80 см Червоний HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Длина | 1900 мм |
| Защитная антимоскитная сетка | Не предусмотрена |
| Каркас (стойка) | Не предусмотрен |
| Цвет | Красный |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Навес | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Тип гамака | Одноместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Ширина | 800 мм |
| Длина ложа | 190 |
| Ширина ложа | 80 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-28