
Пітчер для збивання молока з розміткою на 600 мл із нержавіючої харчової сталі LHB-600ML в упаковці 1 шт
Продавець: Kanctovar
329 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 117189/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пітчер для збивання молока з розміткою на 600 мл із нержавіючої харчової сталі LHB-600ML в упаковці 1 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип посуды | Молочник |
| Назначение | Для кипячения |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем | 600 мл |
| Цвет | Серый |
| Крышка | Нет |
| Ручка | Есть |
| Встроенный свисток | Нет |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Производитель | LHB |
| Высота | 113 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
| Материал ручки | Нержавеющая сталь |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-08
супер
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності



