
Пластикова гідромасажна складана ванна для ніг RD-3044 Сіра Масажна ванна для ніг
Продавець: Kanctovar
899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01403/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пластикова гідромасажна складана ванна для ніг RD-3044 Сіра Масажна ванна для ніг». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Массажер для ног |
| Функциональность массажера | Разминающий массаж |
| Область применения массажера | Ступни, Пальцы ног |
| Количество массажных насадок | 4 шт |
| Регулировка интенсивности массажа | плавная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серый |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Состояние | Новое |
| Регулировка высоты | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Терморегулятор | Нет |
| Максимальный объем воды | 5 л |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Антиразбрызгиватель | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Массажная поверхность дна ванночки | Да |
| Высота | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Вес | 2.65 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


