
Пластиковий контейнер для зберігання продуктів у холодильнику Fresh Box 616-SY-7003 Коробка для зберігання
Продавець: Kanctovar
318 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 117235/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пластиковий контейнер для зберігання продуктів у холодильнику Fresh Box 616-SY-7003 Коробка для зберігання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Fresh |
| Высота | 630 мм |
| Длина | 325 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Материал | Пластик |
| Объем | 2000 л |
| Применение | Универсальное |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямоугольная |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 225 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-19
2023-12-14
Переваги
Швидко відправили



