
Пластиковий кошик прямокутної форми для білизни ротанг на 6 л БП-513
Продавець: Kanctovar
170 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 114079/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пластиковий кошик прямокутної форми для білизни ротанг на 6 л БП-513». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 14 см |
| Длина | 28 см |
| Крышка | Нет |
| Материал | Пластик |
| Объем | 6 л |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 19 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-13
Покупала по акции. 2 корзинки по акционной цене. Переспросила у менеджера на счет цены, акции и количества. Заказала 22 корзинки. Прислали 11. Цена не изменилась при этом 🤷♀️. Вынуждена была отказаться от покупки. Невнимательность? Обман?
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


