
Плеєр касетний USB MP3 з оцифровкою записів Чорний
Продавець: Mytorg
1 326 ₴1 560 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 1010-567-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плеєр касетний USB MP3 з оцифровкою записів Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 155 мм |
| Питание | AA |
| Состояние | Новое |
| Тип | Flash |
| Толщина | 40 мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-12




