
Плойка для волосся Афрокудрі 9 мм Gemei GM-2825
Продавець: Kanctovar
449 ₴649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 9645/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плойка для волосся Афрокудрі 9 мм Gemei GM-2825». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка для волосся VGR V-596, конусна / Конусоподібна плойка для завивки волосся з керамічним покриттям

Потрійна плойка для волосся з керамічним покриттям, до 220С°, VGR V-595, Зелений / Професійна плойка для локонів

Потрійна плойка для волосся 97 Вт MS 481B / Стайлер для волосся 3 хвилі / Плойка для локонів

Потрійна плойка для волосся V-591, 125Вт / Щипці для локонів / Плойка хвиля / Щипці для завивки
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Gemei |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 1 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Вращение насадки | Нет |
| Вращение в двух направлениях | Нет |
| Плоские щипцы | Нет |
| Щипцы для спиральной завивки | Да |
| Диаметр щипцов | 9 мм |
| Зажим для фиксации | Да |
| Насадка для спиральной завивки | Да |
| Насадка-щетка | Нет |
| Насадка для выпрямления волос | Нет |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Максимальная температура нагрева | 190 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 60 сек |
| Дисплей | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Защитная перчатка | Нет |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Вес | 0.135 кг |
| Длина плойки | 37,5 см |
| Длина щипцов | 20,7 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна


