
Плойка для волосся п'ять хвиль Geemy GM 2933, 45Вт, 2 режими температури / Керамічна плойка щипці для завивки
Продавець: GoodChoise
449,48 ₴642,12 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності1570 замовлень
Артикул: 123462596
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Плойка для волосся п'ять хвиль Geemy GM 2933, 45Вт, 2 режими температури / Керамічна плойка щипці для завивки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Потрійна плойка для волосся V-591, 125Вт / Щипці для локонів / Плойка хвиля / Щипці для завивки

Щипці для завивки волосся 5в1, 2 режими, FZ-01 / Плойка для волосся / Плойка хвиля / Стайлер для локонів

Плойка для волосся 3 хвилі VGR V-599 / Потужний стайлер для укладання волосся / Плойка для локонів

Бездротова плойка для волосся 3 режими, до 200°, з USB, LSM-637 / Праска для волосся / Випрямляч для волосся
📋 Технічні характеристики
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 17 мм |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Минимальная температура нагрева | 180 град. |
| Индикатор работы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Длина сетевого шнура | 2.1 м |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-19
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили2026-01-12