
Плойка велика IPARAH P-200G для завивання волосся діаметр 36 мм професійна для локонів із затискачем
Продавець: Onlylee
1 250 ₴1 400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-P-200G
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плойка велика IPARAH P-200G для завивання волосся діаметр 36 мм професійна для локонів із затискачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Iparah |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 75 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 3 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
| Состояние | Новое |
| Функция ионизации | Да |
| Диаметр щипцов | 36 мм |
| Зажим для фиксации | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Минимальная температура нагрева | 165 град. |
| Индикатор работы | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Зажимы для волос | Да |
| Возможность завивки волос | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-06
Доставили замовлення менше ніж за добу. Якість товару чудова. Рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності