
Пляжний ігровий набір Super Wings червоний
Продавець: Big Lavka
336,75 ₴449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1013-455-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пляжний ігровий набір Super Wings червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Super Wings |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 290 мм |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Материал | Пластик |
| Тип | Набор для песочницы |
| Упаковка | Сетка |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-20
Чудовий продавець, іграшка дуже класна, малюк у захваті!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


