
Подарункова скринька для ланцюжка, 21х4.5х2.5 см, Чорна / Коробочка для браслета / Футляр для ювелірних прикрас
Продавець: GoodChoise
125,01 ₴178,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234590631
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Подарункова скринька для ланцюжка, 21х4.5х2.5 см, Чорна / Коробочка для браслета / Футляр для ювелірних прикрас». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Высота | 45 мм |
| Длина | 210 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Картон |
| Назначение | Цепочки |
| Состояние | Новое |
| Тип | Футляры |
| Ширина | 25 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-23
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності