
Подарунковий набір 3 в 1 вакуумний термос на 500 мл із 3 чашками Термос із чашками в дорогу
Продавець: Velotrend
459 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16808/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Подарунковий набір 3 в 1 вакуумний термос на 500 мл із 3 чашками Термос із чашками в дорогу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 300 г |
| Время сохранения тепла | 12 час |
| Время сохранения холода | 12 час |
| Высота | 23.5 мм |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Количество чашек | 3 |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 0.5 мл |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Помповый механизм | Да |
| Ручка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип термоса | Пищевой |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 6.5 мм |
| Ширина горлышка | 6.5 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності