
Подвійна Аеро фритюрниця для приготування без олії 12 л на 2800 Вт Air Fryer R.5236 Фритюр для кухні
Продавець: Kanctovar
4 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01636/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Подвійна Аеро фритюрниця для приготування без олії 12 л на 2800 Вт Air Fryer R.5236 Фритюр для кухні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Состояние | Новое |
| Функция автоотключения | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Дисплей | Нет |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Индикатор работы | Да |
| Смотровое окошко | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ручки для переноса | Нет |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Вес | 3.1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-07
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


