
Подвійна електрична точила для ножів та ножиць від мережі Knife Shaper Срібляста
Продавець: Kanctovar
649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: Knife Sharper/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Подвійна електрична точила для ножів та ножиць від мережі Knife Shaper Срібляста». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GRAND |
| Вес | 1.259 г |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 207 мм |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Состояние | Новое |
| Тип | Точилка электрическая |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 147 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-02
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-04
Переваги
Швидко зв'язались, Актуальна ціна


