
Подвійна миска для кота з автоматичною напувалкою 500 мл / Тарілка для котів / Миска з напувалкою для собаки
Продавець: GoodChoise
289 ₴412,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234573652
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Подвійна миска для кота з автоматичною напувалкою 500 мл / Тарілка для котів / Миска з напувалкою для собаки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Миска |
| Вид | Кормушка/поилка |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Синий |
| Объем | 0.5 л |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С подставкой, Двойная |
| Состояние | Новое |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-23
Щиро вдячні за замовлення та гарний коментар. Завжди раді новим зверненням!
2026-01-22
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-01
Все супер, котик звик дуже швидко і виглядає гарно.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності