
Погружна млинниця електрична (20см) 600Вт, від мережі, Patelnya / Електросковорідка для млинців
Продавець: GoodChoise
415,48 ₴593,55 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234573635
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Погружна млинниця електрична (20см) 600Вт, від мережі, Patelnya / Електросковорідка для млинців». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип нагреваемой поверхности | Плита для блинов |
| Ширина рабочей поверхности | 200 мм |
| Питание | От сети 220-240 В |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-09
Дуже необхідна і чудовий товар
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-18
2026-01-23
Чудовий товар рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-09
Виписувала червону млинницю, а прислали чорну.
Переваги
Товар не відповідав опису