
Похило-поворотний кронштейн преміум-класу P5 32"-65" Настінне кріплення для телевізора консольне
Продавець: Kanctovar
899 ₴1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 6907/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Похило-поворотний кронштейн преміум-класу P5 32"-65" Настінне кріплення для телевізора консольне». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вес | 3.8 кг |
| Максимальная нагрузка | 32 кг |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Назначение | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Привод | Ручной |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Консольный |
| Угол наклона | 15 град. |
| Угол поворота | 160 град. |
| Цвет | Черный |
| Диагональ телевизора | 32-60 " |
| Регулировка | Наклонно-поворотные |
| Стандарт | 100x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 75x75 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-01-17
Гарний сервіс, дуже швидко відправили.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-20
Приобрели настенный крепёж для ТВ (наклонно-поворотный кронштейн Р-5).Очень довольны! Оперативная доставка,качественный товар. Рекомендую!Большое спасибо!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


