
Полірувально-шліфувальна машинка AOTUO з двома акумуляторами 12V 1500 Ah
Незалежний AI-аналіз 20 відгуків покупців для «Полірувально-шліфувальна машинка AOTUO з двома акумуляторами 12V 1500 Ah». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 5500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (20)
Відправили одразу , отримала на наступний день . Повністю опис співпадав із тим, що було у коробці .
Відправка дуже швидка. Позавчора замовила, вчора вже прийшло на пошту. Замовлення було наложкою. Спочатку ціна в наложці здалась не правильною, але після вивчення питання, зрозуміла що все вірно, просто там вде враховано доставку і т.д. томуВсе працює. Але єдине що розчарувало, це те що опис не сходиться з тим, що отримала. Відсутні чохли, пару насадок і пара рукавичок . На що мені відповіли що така зараз коплектація від віробника. На цьому все. При замовленні це ніде не вказанно, оператор коли підтверджував замовлення, теж нічого не сказала. Це питання залишилось відкритим. Не приємно, але для мене не принципіально в данному випадку. Тому перед замовленням краще уточніть наявність і співпадіння з описом.
прислали орбіталку з неповною комплектацією, відсутній ключ для заміни підошви