
Полиця для мікрохвильової печі на 2 яруси 75х54х31см, Чорний / Настільна полиця органайзер для мікрохвильової печі
Продавець: GoodChoise
564,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23458592201
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Полиця для мікрохвильової печі на 2 яруси 75х54х31см, Чорний / Настільна полиця органайзер для мікрохвильової печі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Розсувна полиця для мікрохвильової печі 49.5х60.5х25 см з нержавіючої сталі MicroWave Organizer No2028

Підставка для мікрохвильової печі одноярусна 51х27х50.5см, Біла / Полиця на кухню / Полиця для мікрохвильової печі

Підставка для мікрохвильової печі 30см / Полиця для мікрохвильової печі / Тарілка-підставка для мікрохвильової печі

Кутовий кронштейн для мікрохвильової печі MC-01 Чорний Підвісна полиця для мікрохвильової печі
📋 Технічні характеристики
| Высота | 750 мм |
| Длина | 310 мм |
| Количество отделов | 2 |
| Материал | Пластик |
| Основное назначение | Для кухонных принадлежностей |
| Особенности | Защита от коррозии |
| Тип | Подставка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 540 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-28
все отлично, спасибо большое продавцу!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності