
Полиця-стелаж у ванну над унітазом 155х47х25см, Чорний / Підлоговий стелаж для ванної / Полиця над унітазом
Продавець: GoodChoise
375,2 ₴536 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234570674
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Полиця-стелаж у ванну над унітазом 155х47х25см, Чорний / Підлоговий стелаж для ванної / Полиця над унітазом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1550 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Цвет покрытия | Черный |
| Количество ножек | 4 шт |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольная |
| Тип мебели | этажерка |
| Форма этажерки | прямая |
| Ширина | 470 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-20
Качество ужасное, не устойчивая , одной части не хватало , так еще и порванное пришло … зря только деньги выкинули …
Переваги
Товар не відповідав опису