
Портативна бездротова Bluetooth колонка HopeStar A3 Мобільна колонка з сенсорним керуванням та підсвічуванням
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: A3@HopeStar/NG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативна бездротова Bluetooth колонка HopeStar A3 Мобільна колонка з сенсорним керуванням та підсвічуванням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна бездротова Bluetooth колонка-нічник з RGB підсвічуванням та сенсорним керуванням EL-543-33 Біла

Портативна бездротова Bluetooth колонка K12 з 2 мікрофонами та підсвічуванням

Портативна бездротова Bluetooth колонка-валіза Q12 Колонка зі підсвічуванням та мікрофоном

Портативна бездротова Bluetooth-колонка BOSE SoundLink Flex Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hopestar |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Минимальная частота | 70 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Особенности | Функция громкой связи |
| Материал корпуса | Пластик, Ткань |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 410 мм |
| Высота | 77 мм |
| Глубина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-09-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-12
Товар чудовий доставка у вказаний термін,але замовляв колір чорний,а прийшов бордовий. Все решта добре.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Товар був у наявності


