
Портативна бездротова колонка Bluetooth SPS Boom BASS Mini Портативна колонка з вологозахисною Чорна
Продавець: Kanctovar
539 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 4528/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативна бездротова колонка Bluetooth SPS Boom BASS Mini Портативна колонка з вологозахисною Чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Суммарная мощность звука | 15 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Минимальная частота | 150 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Особенности | Функция громкой связи, FM-приемник |
| Материал корпуса | Пластик, Ткань |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 76 мм |
| Высота | 162 мм |
| Глубина | 76 мм |
| Вес | 0.512 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-05
Переваги
Гарне обслуговування2024-07-01
Переваги
Швидко зв'язались, Актуальна ціна




