
Портативна фланелева грілка для ніг з електричним підігрівом Foot warmer XL-997 Килимок з USB підігрівом
Продавець: Velotrend
249 ₴549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності320 замовлень
Артикул: 3501/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Портативна фланелева грілка для ніг з електричним підігрівом Foot warmer XL-997 Килимок з USB підігрівом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина | 300 мм |
| Максимальная температура нагрева | 60 град. |
| Машинная стирка | Нет |
| Минимальная температура нагрева | 50 град. |
| Состояние | Новое |
| Съемный шнур питания | Нет |
| Тип грелки | Электрогрелка для ног |
| Толщина | 25 мм |
| Функциональность электрогрелки | Обогрев |
| Ширина | 300 мм |
| Питание | USB |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-03
Переваги
Гарне обслуговування2026-02-10
Магазин надіслав все швидко. Щоправда немає регулятора температури, а так дві грілки, одну в одну одягнула і на роботі, ноги не мерзнуть. Загалом дуже задоволена
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-23
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили