
Портативна газова міні плита під балон K-202 / Туристична газова плита / Пальник газовий
Продавець: GoodChoise
195,13 ₴278,76 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності320 замовлень
Артикул: 234561274
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна газова міні плита під балон K-202 / Туристична газова плита / Пальник газовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.416 кг |
| Тип оборудования | Плита |
| Расход газового топлива | 100 г/час |
| Типы топлива | Газ |
| Состояние | Новое |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Высота | 95 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-17
Все добре отримав , все працюєВелике спасибі
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності