
Портативна газова плита туристична з п'єзорозпалом Kovar K-203 Економною витратою газу зі складними пелюстками
Продавець: Kanctovar
280 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 113342/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна газова плита туристична з п'єзорозпалом Kovar K-203 Економною витратою газу зі складними пелюстками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kovar |
| Ветрозащита | Да |
| Время непрерывной работы | 2 час |
| Высота | 85 мм |
| Газовый баллон | Нет |
| Длина | 90 мм |
| Материал газовой горелки | Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 2800 Вт |
| Оптимально для количества человек | 1 |
| Плита | Да |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 100 г/час |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Цанговый |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-29
Переваги
Ввічливий продавець



