
Портативна міні-автоматична пральна машина з обертовою сушаркою на 8 л EF-0901
Продавець: Kanctovar
1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16025/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативна міні-автоматична пральна машина з обертовою сушаркою на 8 л EF-0901». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Встраиваемая техника | Нет |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 4.5 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Выбор температуры стирки | Нет |
| Материал бака | Пластик |
| Цвет корпуса | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Полуавтомат, Ручная стирка |
| Особенности | Звуковой сигнал, Интеллектуальное управление стиркой |
| Высота | 430 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Вес | 5.5 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-11-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


