
Портативна Музична Колонка NB-041 LED підсвічування, Bluetooth, 2 динаміка
Продавець: Primetorg
453,56 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00008951
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна Музична Колонка NB-041 LED підсвічування, Bluetooth, 2 динаміка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Интерфейсы | Type-C, USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 162 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




