
Портативна парова праска з керамічною підошвою 2600Вт RAF R.1215J Праска з функцією відпарювання
Продавець: Kanctovar
1 099 ₴1 400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності190 замовлень
Артикул: 01655/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Портативна парова праска з керамічною підошвою 2600Вт RAF R.1215J Праска з функцією відпарювання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Тип | С парогенератором |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Постоянная подача пара | Да |
| Регулировка подачи пара | Да |
| Паровой удар | 80 г/мин |
| Материал подошвы утюга | керамика |
| Функция автоотключения | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Паровой носик | Нет |
| Функция самоочистки | Да |
| Защита от накипи | Да |
| Объем резервуара для воды | 0.12 л |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Высота | 330 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Вес | 1.4 кг |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-07-19
Усё супер!
Переваги
Гарне обслуговування2024-03-06
Дуже задоволена
Переваги
Швидко відправили2024-02-08
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна2023-08-14
Переваги
Гарне обслуговування2023-08-04
Переваги
Гарне обслуговування2023-07-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


