
Портативна підвісна лампа з датчиком руху на батарейці CB-2129 Настінний нічник Білий
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 01421/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна підвісна лампа з датчиком руху на батарейці CB-2129 Настінний нічник Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вес | 95 г |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 53 мм |
| Источник питания | Батарейка |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Ширина | 73 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


