
Портативна повітродувка на 48V 2 АКБ Акумуляторний турбо-вентилятор з кейсом
Продавець: Velotrend
1 199 ₴1 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 3610/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Портативна повітродувка на 48V 2 АКБ Акумуляторний турбо-вентилятор з кейсом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Высота | 160 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Время работы от аккумулятора | 90 мин |
| Длина | 145 мм |
| Максимальная скорость воздушного потока | 180 м/сек |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Тип | Воздуходув садовый |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Форм-фактор | Переносной |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-04-06
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-04-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-05
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності