
Портативна ультразвукова міні пральна машинка Turbine Wash 523-1 від USB юсб та повербанка
Продавець: Velotrend
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TW60/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна ультразвукова міні пральна машинка Turbine Wash 523-1 від USB юсб та повербанка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Teska |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Высота | 55 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 1 кг |
| Материал бака | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Сушка | Нет |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Тип стиральной машины | Ручная стирка, Автомат |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності