
Портативне джерело безперебійного живлення для роутера на 10400mAh DC1018P UPS для роутера WiFi
Продавець: Kanctovar
2 199 ₴3 100 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: DC1018P/KR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативне джерело безперебійного живлення для роутера на 10400mAh DC1018P UPS для роутера WiFi». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
ДБЖ Портативне джерело безперебійного живлення для роутера DC UPS 10400mAh безперебійник

Портативне джерело безперебійного живлення для роутера 8800 мА·год 17 Вт. Безперебійник UpS для wi-fi роутера Лучшая цена

Портативне джерело безперебійного живлення для роутера 8800 мА·год 17 Вт. Безперебійник UpS для wi-fi роутера YU227

Портативне джерело безперебійного живлення для роутера 8800 мА·год 17 Вт. Безперебійник UpS для wi-fi роутера SN27
📋 Технічні характеристики
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Индикация | Световая |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ток заряда | 2 А |
| Минимальное входное напряжение | 5 В |
| Максимальное входное напряжение | 12 В |
| Время зарядки | 2 час |
| Длина | 162 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Высота | 340 мм |
| Вес | 0.2 кг |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2024-09-15
Переваги
Гарне обслуговування


