
Портативний бездротовий масажер для голови Smart Scalp Massger Масажер для голови з силіконовими насадками
Продавець: Kanctovar
499 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 3445/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний бездротовий масажер для голови Smart Scalp Massger Масажер для голови з силіконовими насадками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Механический массажер |
| Функциональность массажера | Разминающий массаж |
| Количество массажных головок | 4 шт |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 90 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


