
Портативний блендер-пляшка 420 мл на акумуляторі для смузі
Продавець: Kanctovar
249 ₴350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності580 замовлень
Артикул: 01132/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Портативний блендер-пляшка 420 мл на акумуляторі для смузі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип блендера | Портативный |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей | 1 |
| Плавная регулировка скорости | Нет |
| Импульсный режим | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Питание | Аккумулятор |
| Беспроводная технология | Да |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Емкость измельчителя | 420 мл |
| Насадки для нарезки и шинковки | Нет |
| Венчик для взбивания | Нет |
| Насадка для замеса теста | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Глубина | 81 мм |
| Вес | 0.295 кг |
💬 Відгуки покупців (7)
2024-07-16
Продавець супер. Блендер має досить малу потужність . Просто взбити коктейль протеїновий може максимум 150 грм . Не зручно .
Переваги
Гарне обслуговування2024-07-06
2024-04-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис2024-04-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-05
Дуже задоволена придбанням цієї покупки.на всі 100% Рекомендую продавця.Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-05
2024-03-26
Переваги
Швидко зв'язались, Товар був у наявності


