
Портативний електричний міні-обігрівач в розетку з дисплеєм та пультом керування Portable Heater 500 Вт
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 9305/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний електричний міні-обігрівач в розетку з дисплеєм та пультом керування Portable Heater 500 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Portable |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 32 кв.м |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип управления | Электронное |
| Состояние | Новое |
| Количество скоростей | 2 |
| Регулировка скорости | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Функция поворота | Нет |
| Регулировка высоты | Нет |
| Функция увлажнения | Нет |
| Функция ионизации | Нет |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 720 мин |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 180 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Тип установки | В розетку |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-11
хороший , стильний , працює
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


