
Портативний газовий пальник 930 на балончик з п'єзопідпалом 0400
Продавець: Primetorg
153,18 ₴170,2 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 0400
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний газовий пальник 930 на балончик з п'єзопідпалом 0400». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Расход газового топлива | 75 г/час |
| Пьезорозжиг | Да |
| Материал газовой горелки | Пластик |
| Тип баллона | Цанговый |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Состояние | Новое |
| Ветрозащита | Нет |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 60 мм |
| Газовый баллон | Нет |
| Плита | Нет |
| Кейс для транспортировки | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




