
Портативний керамічний обігрівач Handy Heater Pure Warmth rd-08 на 1500 Вт
Продавець: Kanctovar
499 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00551/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний керамічний обігрівач Handy Heater Pure Warmth rd-08 на 1500 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Handy Heater |
| Потребляемая мощность | 1001 Вт |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настольный, Напольный, Настенный |
| Состояние | Новое |
| Дисплей | Да |
| Индикатор температуры | Нет |
| Регулировка высоты | Нет |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Цвет корпуса | Серый |
| Высота | 164 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Глубина | 146 мм |
| Назначение | Бытовое |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Крепление на стену | Да |
| Колесики | Нет |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Безопасность | Защита от перегрева |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-08
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець


