
Портативний кондиціонер 3в1 Arctic Air з USB та LED-підсвічуванням
Продавець: Kanctovar
349 ₴650 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: Artic Air-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативний кондиціонер 3в1 Arctic Air з USB та LED-підсвічуванням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Моноблок |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Количество режимов работы | 3 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Мощность, Вт | 10 |
| Подсветка | Да |
| Объем резервуара для воды | 750 мл |
| Вес | 860 кг |
| Длина шнура | 150 см |
| Дистанция потока охлажденного воздуха | максимум 2 м |
| Время работы | 8 ч |
| Размер | 16,5х16,5х17 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-13
Переваги
Актуальна ціна2024-07-17
Відправили швидко, запаковано гарно. Все працює, едине що в описі вказано що має охолоджувати на 2 метри, по факту прохолодно лише коли сидиш поруч, і резервуар треба доливати години через 4 (можливо через спеку)
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


