
Портативний масажер для ніг з функцією підігріву
Продавець: Velotrend
999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: VEN-197/VEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний масажер для ніг з функцією підігріву». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Перкусійний масажер з 4 насадками, живлення від USB / Портативний масажер для тіла / Вібромасажер / Електромасажер

Портативний масажер для тіла 25 Вт, 5 режимів, MP 960, Чорний / Ручний м'язовий вібромасажер / Ручний масажер

Портативний масажер для тіла + 4 насадки, від USB, Fascial Gun KH-320 / М'язовий масажер для спини попереку шиї

Роликовий масажер для ніг Cat Claw Style Foot Massager / Портативний масажер для стоп з магнітними кульками
📋 Технічні характеристики
| Вес | 1.25 кг |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.2 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество режимов интенсивности массажа | 3 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Область применения массажера | Ступни, Икры |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Массажер для ног |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функциональность массажера | Роликовый массаж |
| Цвет корпуса | Красный |
| Ширина | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-01
Переваги
Гарне обслуговування