
Портативний міні-вентилятор з акумулятором на прищіпці YS2260 Міні-вентилятор з заряджанням USB і затискачем
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 7188/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Портативний міні-вентилятор з акумулятором на прищіпці YS2260 Міні-вентилятор з заряджанням USB і затискачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yasee |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настольный |
| Вес | 0.177 кг |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 115 мм |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей | 3 |
| Потребляемая мощность | 3.7 Вт |
| Регулировка скорости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Радиальный |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-06-26
Посилку отримали швидко. Товар відповідає опису. Дякую продавцю, що врахували побажання щодо кольору. Доставка швидка. Мої найкращі рекомендації.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-20
Дуже добре працює
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності



