
Портативний принтер з Bluetooth + 1 рулон термопаперу, Рожевий / Міні принтер / Маленький принтер для телефону
Продавець: GoodChoise
485,43 ₴693,47 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457049201
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний принтер з Bluetooth + 1 рулон термопаперу, Рожевий / Міні принтер / Маленький принтер для телефону». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип устройства | Принтер |
| Тип принтера | Термопринтер |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Персональный |
| Метод печати | Термопечать |
| Интерфейсы | Bluetooth |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Вес | 0.16 кг |
| Цвет корпуса | Белый с розовым |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-25
Задоволена цим магазином. Порекомендували товар, підібрали і організували швидку доставку в той же день