
Портативний ультрафіолетовий детектор валют Кишеньковий пристрій для перевірки грошей DL-01
Продавець: Kanctovar
119 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 10712/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний ультрафіолетовий детектор валют Кишеньковий пристрій для перевірки грошей DL-01». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип детектора валют | Ультрафиолетовый |
| Виды контроля | Ультрафиолетовый, Инфракрасный |
| Дисплей | Нет |
| Питание | AA |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 28 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


