
Портативний всеспрямований мікрофон 3.5 міні-джек для ПК
Продавець: Big Lavka
366,75 ₴489 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1012-289-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний всеспрямований мікрофон 3.5 міні-джек для ПК». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 37 г |
| Вид | Универсальный микрофон |
| Длина | 68 мм |
| Направленность | Всенаправленный |
| Подключение устройства | Проводное |
| Состояние | Новое |
| Способ установки/крепления | Настольный |
| Тип | Конденсаторный |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Частота | 40 Гц |
| Ширина | 60 мм |
| Чувствительность | 30 дБ |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


