
Портативний зарядний пристрій 10400 mAh Power Bank 597-2
Продавець: Kanctovar
585 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 110658/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний зарядний пристрій 10400 mAh Power Bank 597-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 10400 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От USB |
| Выходное напряжение | 5.1 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Количество заряжаемых устройств | 1 |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Длина | 72 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 185 г |
| Разъемы | micro USB |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-02
Сподобалось все. товар відповідає опису. зручний.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


