
Портативний зарядний пристрій 50000мАг з цифровим дисплеєм та ліхтариком TUGII-Y55 22.5W
Продавець: Kanctovar
2 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 6159/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативний зарядний пристрій 50000мАг з цифровим дисплеєм та ліхтариком TUGII-Y55 22.5W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативний зарядний пристрій з ліхтариком Hoco J89A 22.5W 5A Power Bank на 60 000 mAh

Портативний зарядний пристрій Power Bank з дисплеєм та швидкою зарядкою KP KPG-308 30000 mAh Чорний

Портативний зарядний пристрій Power Bank з індикатором заряду на 50000 mAh Компактний Power Bank c 4 USB

Портативний зарядний пристрій з LED-дисплеєм та ліхтариком Borofone DBT35B 50000 mAh
📋 Технічні характеристики
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Особенности | Ремешок на руку, Фонарик, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 3 |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Назначение | Для электроники |
| Длина | 52 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Высота | 144 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-13



