
Портативний зарядний пристрій на 6000 mAh із USB-Micro кабелем 4-34 Power Bank
Продавець: Kanctovar
139 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 106465/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативний зарядний пристрій на 6000 mAh із USB-Micro кабелем 4-34 Power Bank». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативний зарядний пристрій з ліхтариком Hoco J89A 22.5W 5A Power Bank на 60 000 mAh

Портативний зарядний пристрій Power Bank з дисплеєм та швидкою зарядкою KP KPG-308 30000 mAh Чорний

Портативний зарядний пристрій Power Bank з індикатором заряду на 50000 mAh Компактний Power Bank c 4 USB

Портативний зарядний пристрій з LED-дисплеєм та ліхтариком Borofone DBT35B 50000 mAh
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 1 мА |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Вес | 95 г |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-09-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


