
Портативний зарядний пристрій Power Bank MagSafe на 10 000 mAh Магнітний бездротовий повербанк Чорний
Продавець: Velotrend
1 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 440-2-Ч/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний зарядний пристрій Power Bank MagSafe на 10 000 mAh Магнітний бездротовий повербанк Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативний зарядний пристрій з ліхтариком Hoco J89A 22.5W 5A Power Bank на 60 000 mAh

Портативний зарядний пристрій Power Bank з дисплеєм та швидкою зарядкою KP KPG-308 30000 mAh Чорний

Портативний зарядний пристрій Power Bank з індикатором заряду на 50000 mAh Компактний Power Bank c 4 USB

Портативний зарядний пристрій з LED-дисплеєм та ліхтариком Borofone DBT35B 50000 mAh
📋 Технічні характеристики
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Длина | 106 мм |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Дисплей, Беспроводная зарядка, Индикатор уровня заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 68 мм |
| Разъемы | USB |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-04