
Потрійна металева багатофункціональна підвісна вішалка для одягу та взуття з гачками та полицями
Продавець: Kanctovar
1 320 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 01533/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Потрійна металева багатофункціональна підвісна вішалка для одягу та взуття з гачками та полицями». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Тип опор | Ножки |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Полка для головных уборов | 2 шт |
| Штанга для одежды | 3 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 4 шт |
| Ключница | Да |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Корпус (каркас) | нержавеющая сталь |
| Крючки | пластик |
| Фасады | пластик |
| Ножки | нержавеющая сталь |
| Глубина | 360 мм |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 160 мм |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-04-04
Швидко відправили, все супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


